Wyszukaj rejsy

O nas

Trzy ekskluzywne statki - Queen Victoria, Queen Elizabeth oraz flagowy Queen Mary 2 - robią niesamowite wrażenie swoją wielkością, a jednocześnie dbałością o detale. Te pałace na morzu zabiorą Państwa w niezapomnianą podróż do kultowych i egzotycznych miejsc w niezrównanym stylu. 
 
Żadne inne statki nie oferują swoim gościom tyle przestrzeni. Podróżowanie statkami Cunard daje niezrównane poczucie wolności i możliwości, dzięki czemu można robić tak dużo, lub tak mało, jak tylko mamy na to ochotę. 
 
Podczas rejsu goście mogą korzystać z wyszukanych atrakcji, takich jak kursy tańca, szermierka czy wizyta w planetarium lub też w spokojnym otoczeniu zanurzyć się w lekturze książki. Dla osób ceniących sobie aktywność Cunard oferuje niezapomniane wycieczki na ląd. Wieczorami w luksusowych restauracjach można skosztować najlepszego szampana i wykwintnych dań z całego świata. 
 
Statki Cunard  zdefiniowały ekskluzywne podróże morskie. Na pokładach tych najbardziej znanych liniowców, zarówno tych z przeszłości, jak i współczesnych, goście zwiedzają każdy zakątek świata w niezapomnianym stylu.